Lodowisko Sztuczne Kozienice

Miejesce dodane przez magda
Lodowiska
Dodano: 24.8.2010
Odsłon: 27
Lodowisko zlokalizowane jest na placu przy krytej pływalni "Delfin" u zbiegu ulic Głowaczowskiej i Legionów.

Kozienickie sztuczne lodowisko to nowy pomysł na urozmaicenie lekcji wychowania fizycznego dla uczniów kozienickich szkół, a także alternatywa spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, dla wszystkich członków rodziny, bez konieczności wyjeżdżania z Kozienic.

W okresie od lutego do kwietnia 2006r. na placu przy krytej pływalni "Delfin" otwarte było przenośnie sztuczne lodowisko o powierzchni 476 m² i wymiarach 14 m x 34 m.

W dniu 19 grudnia 2008r. zostało otwarte lodowisko stacjonarne o powierzchni 900 m² i wymiarach 30 m x 30 m. Jest to pierwsze w regionie radomskim sztuczne lodowisko wybudowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Gminy Kozienice.

Lodowisko jest oświetlone i ogrodzone. Organizatorzy zadbali również o nagłośnienie, aby uprzyjemnić tę formę rekreacji na świeżym powietrzu. Na miejscu znajduje się także wypożyczalnia łyżew.
Miasto: Kozienice, Ulica: Legionów Szukaj Drogi

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Nasze-Miejsca.pl, znajdziesz tu ponad 10 000 ciekawych miejsca w Polsce, atrakcje polskich miast oraz inne ciekawe obiekty. Dołącz do  naszej społeczności, pokaż innym swoje ciekawe miejsca. Oglądaj miejsca dodane przez użytkowników. Poznaj ciekawych ludzi ze swojej okolicy, zapraszaj ich do znajomych. Wypowiadaj się na forum, komentuj i oceniaj. Dodając nowe miejsca zbierasz punkty!

Jako użytkownik dostajesz też możliwość wyszukiwania w miastach konkretnych typów obiektów np, zamek, hotel, restauracja.... ponad 80 typów miejsc.

Dołącz do Nas!