Restauracja w Hotelu Park Avangard

Miejesce dodane przez magda
Restauracje
Dodano: 12.8.2010
Odsłon: 3

72-600 Świnoujście, ul. Uzdrowiskowa 5
tel. 0 91 322 55 77, 0 501 456 642
email: hotel@parkavangard.pl
WWW: http://www.parkavangard.pl

Dobry posiłek to podstawa udanego dnia. Zapraszamy do korzystania z naszej restauracji – wykwintne dania, starannie przygotowane, doskonale przyrządzone i apetycznie podane, to zasługa Szefa Kuchni – Rafała Prędoty.

„Kuchnia powinna być lekka lecz pożywna. W naszym menu opieramy się głównie na kuchni śródziemnomorskiej: francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej. Nie zamierzamy jednak ograniczać się tylko do specjałów południa Europy. Menu skomponowane zostało tak, by zaspokoić każde gusta. Mam nadzieję, że zaufają Państwo mojemu doświadczeniu i talentowi. Ze swojej strony zrobię wszystko, by opuszczali Państwo naszą restaurację zadowoleni i zdecydowani na ponowną wizytę.” R. Prędota

O poranku zaś zapraszamy na bufet śniadaniowy, serwowany w formie szwedzkiego stołu. Bogactwo potraw i dodatków sprawia, że każdy z naszych gości opuści restaurację syty, zadowolony i gotowy na zmierzenie się z wyzwaniami nowego dnia.

Popołudnia i wieczory warto spędzić w barze oferującym zaskakującą różnorodność trunków i napojów. Na szczególną uwagę zasługuje szafa win, kryjąca w sobie tajemnice winnic ze wszystkich stron świata.

Restauracja została urządzona w nowoczesnym, kubistycznym stylu, charakteryzującym się dyskretną elegancją i niebywałą wygodą. Również w tej części luksus i najwyższa klasa wykończenia są wizytówką aparthotelu PARK AVANGARD.

 

Miasto: Świnoujście, Ulica: Uzdrowiskowa 5 Szukaj Drogi

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Nasze-Miejsca.pl, znajdziesz tu ponad 10 000 ciekawych miejsca w Polsce, atrakcje polskich miast oraz inne ciekawe obiekty. Dołącz do  naszej społeczności, pokaż innym swoje ciekawe miejsca. Oglądaj miejsca dodane przez użytkowników. Poznaj ciekawych ludzi ze swojej okolicy, zapraszaj ich do znajomych. Wypowiadaj się na forum, komentuj i oceniaj. Dodając nowe miejsca zbierasz punkty!

Jako użytkownik dostajesz też możliwość wyszukiwania w miastach konkretnych typów obiektów np, zamek, hotel, restauracja.... ponad 80 typów miejsc.

Dołącz do Nas!