Sala zabaw "KAMELEON"

Miejesce dodane przez magda
Dla dzieci
Dodano: 16.8.2010
Odsłon: 698

Sala zabaw „KAMELEON” powstała z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie. Jest basen z piłkami, zjeżdżalnie, dmuchany zamek do skakania. Dla troszkę mniejszych samochodziki i rowerki. W naszej sali można też pograć w „nogę” i pojeździć na hulajnogach. A na młodych budowniczych czekają mega klocki, z których można zbudować to wszystko co podsuwa wyobraźnia.

Rodzice natomiast, jeżeli nie uczestniczą w zabawach z dziećmi, do czego serdecznie namawiamy, mogą wypić pyszną kawę i poczytać zawsze aktualną prasę przy relaksującej muzyce.

Zaletą naszej sali jest także to, że jest ona klimatyzowana, co szczególnie doceniamy podczas upałów …

A samochód podczas zabawy może zostać na naszym parkingu.

Miasto: ŚWIEBODZIN, Ulica: JEZIOROWA 8 Szukaj Drogi

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Nasze-Miejsca.pl, znajdziesz tu ponad 10 000 ciekawych miejsca w Polsce, atrakcje polskich miast oraz inne ciekawe obiekty. Dołącz do  naszej społeczności, pokaż innym swoje ciekawe miejsca. Oglądaj miejsca dodane przez użytkowników. Poznaj ciekawych ludzi ze swojej okolicy, zapraszaj ich do znajomych. Wypowiadaj się na forum, komentuj i oceniaj. Dodając nowe miejsca zbierasz punkty!

Jako użytkownik dostajesz też możliwość wyszukiwania w miastach konkretnych typów obiektów np, zamek, hotel, restauracja.... ponad 80 typów miejsc.

Dołącz do Nas!